IMSA-11600S-45B-GFN4 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
IRISO USA Inc.
קיים במלאי: 251
גיליון נתונים
45 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FFC/FPC Auto Lock
IRISO USA, Inc - Auto I-Lock Connector Robot Manufacturing Concept
IMSA-11600S-45B-GFN4
מק"ט מוצר של DigiKey
2248-IMSA-11600S-45B-GFN4TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2248-IMSA-11600S-45B-GFN4CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IMSA-11600S-45B-GFN4
תיאור
CONN FFC VERT 45POS 0.5MM SMD
ערך נקוב של המתח
50V
מספר המיקומים
45
דירוג זרם (אמפר)
0.5A