IMSA-11600S-60A-GFN4
מק"ט מוצר של DigiKey
2248-IMSA-11600S-60A-GFN4TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2248-IMSA-11600S-60A-GFN4CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IMSA-11600S-60A-GFN4
תיאור
CONN FFC VERT 60POS 0.5MM SMD
תיאור מפורט
60 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית
ערך נקוב של המתח
50V
מספר המיקומים
60
דירוג זרם (אמפר)
0.5A