IMSA-13103B-12Y900
IMSA-13103B-12Y900
מק"ט מוצר של DigiKey
2248-IMSA-13103B-12Y900TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2248-IMSA-13103B-12Y900CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2248-IMSA-13103B-12Y900DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IMSA-13103B-12Y900
תיאור
HEADER SMT RA 12POS KEY-A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 12 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
מחזק סגר
יצרן
גובה הבידוד
0.256‏ אינץ' (6.50‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
בדיל
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליפנילן סולפיד (PPS)
מספר המיקומים
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
3A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
50VAC