IVT-S-500-U3-I-CAN2-12/24
מק"ט מוצר של DigiKey
4423-IVT-S-500-U3-I-CAN2-12/24-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IVT-S-500-U3-I-CAN2-12/24
תיאור
CURRENT SENSOR SHUNT 500A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 500A 3 ערוצים מצדי דו-כיווני מודול
קטגוריה
ליניאריות
0.01%
יצרן
דיוק
±0.4%
סדרה
מתח - הספקה
5.5V ~ 40V
אריזה
מגש
זרם - הספקה (מקס')
80mA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C