MKJ3B6F7-10SN
מק"ט מוצר של DigiKey
1003-1408-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MKJ3B6F7-10SN
תיאור
CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 מחבר עגול עם מיקום תקע, שקעי נקבה מלחץ
מספר המיקומים
10
דירוג זרם (אמפר)
5A
גודל מעטה - תחיב
7-10
ערך נקוב של המתח
500VAC
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C