MKJ3C7F7-10DN
מק"ט מוצר של DigiKey
1003-1527-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MKJ3C7F7-10DN
תיאור
CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה לחם (Solder)
קטגוריה
כיוון
N (רגיל)
מספר המיקומים
10
דירוג זרם (אמפר)
5A
גודל מעטה - תחיב
7-10
ערך נקוב של המתח
500VAC
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח, חור מעבר
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C