MS3112E20-41S
מק"ט מוצר של DigiKey
IMS3112E20-41S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3112E20-41S
תיאור
CONN RCPT 41POS BOX MNT W/SCKT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
41 מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה גביע הלחמה
קטגוריה
כיוון
N (רגיל)
מספר המיקומים
41
גודל מעטה - תחיב
20-41
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
מאפיין הרכבה
אוגן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C