MS3116F20-41S
מק"ט מוצר של DigiKey
1200-1041-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3116F20-41S
תיאור
CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/SCKT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
41 מחבר עגול עם מיקום תקע, שקעי נקבה גביע הלחמה
מספר המיקומים
41
מאפיינים
מעצור מתיחה (Strain Relief)
גודל מעטה - תחיב
20-41
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
סיומת
גביע הלחמה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C