MS3116F22-55S
מק"ט מוצר של DigiKey
IMS3116F22-55S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3116F22-55S
תיאור
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/SCKT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
55 מחבר עגול עם מיקום תקע, שקעי נקבה גביע הלחמה
מספר המיקומים
55
מאפיינים
מעצור מתיחה (Strain Relief)
גודל מעטה - תחיב
22-55
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
סיומת
גביע הלחמה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C