MS3120E14-19P
מק"ט מוצר של DigiKey
IMS3120E14-19P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3120E14-19P
תיאור
CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
חומר עיקרי
מתכת
יצרן
חומר המעטה
סגסוגת אלומיניום
סדרה
גימור המעטה
קדמיום בצבע זית
אריזה
בתפזורת
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
צבע
חום-ירוק זית
סוג מחבר
הגנת חדירות
עמיד סביבתית
מספר המיקומים
מאפיינים
מעטה אחורי (Backshell)
גודל מעטה - תחיב
14-19
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
מאפיין הרכבה
אוגן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C