MS3126E14-19P
מק"ט מוצר של DigiKey
1200-1030-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3126E14-19P
תיאור
CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
19 מחבר עגול עם מיקום תקע, פיני זכר מלחץ
מספר המיקומים
19
מאפיינים
מעטה אחורי (Backshell)
גודל מעטה - תחיב
14-19
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
סיומת
מלחץ
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C