MS3126F16-26S
מק"ט מוצר של DigiKey
1200-1040-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MS3126F16-26S
תיאור
CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/SCKT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26 מחבר עגול עם מיקום תקע, שקעי נקבה מלחץ
מספר המיקומים
26
מאפיינים
מעצור מתיחה (Strain Relief)
גודל מעטה - תחיב
16-26
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
ערך נקוב של המתח
600VAC, 850VDC
סיומת
מלחץ
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C