CS60-16IO1
מק"ט מוצר של DigiKey
CS60-16IO1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CS60-16IO1
תיאור
SCR 1.6KV 75A PLUS247-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
200 mA
יצרן
IXYS
זרם - מצב מופסק (מקס')
10 mA
אריזה
צינור
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
1500A, 1600A
סטטוס החלק
פעיל
סוג SCR
התאוששות סטנדרטית
מתח - מצב מופסק
1.6 kV
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 140°C
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.5 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
100 mA
מארז‏ / תיבה
‎TO-247-3‏, גרסה
מתח - מצב מופעל (Vtm) (מקס')
1.4 V
מארז ההתקן של הספק
PLUS247™-3
זרם - מצב מופעל ‎(It (AV))‎‏ (מקס')
48 A
מספר מוצר בסיס
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
75 A