DFE10I600PM אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 2,158
גיליון נתונים
דיודות 600 V 10A חור מעבר ‎TO-220ACFP‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DFE10I600PM
מק"ט מוצר של DigiKey
DFE10I600PM-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFE10I600PM
תיאור
DIODE STD 600V 10A TO220ACFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DFE10I600PM דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
35 ns
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
20 µA @ 600 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220ACFP‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 10 A