DHG10I1200PA
מק"ט מוצר של DigiKey
DHG10I1200PA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DHG10I1200PA
תיאור
DIODE STANDARD 1200V 10A TO220AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 1200 V 10A חור מעבר TO-220AC
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
200 ns
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
15 µA @ 1200 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
1200 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220AC
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
2.22 V @ 10 A