DPG80C300HB
מק"ט מוצר של DigiKey
DPG80C300HB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DPG80C300HB
תיאור
DIODE ARRAY GP 300V 40A TO-247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 300 V 40A חור מעבר TO-247-3
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.36 V @ 40 A
יצרן
IXYS
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 300 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
סטנדרטי
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
300 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247AD
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
40A