DSI30-12A
מק"ט מוצר של DigiKey
DSI30-12A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSI30-12A
תיאור
DIODE STANDARD 1200V 30A TO220AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 1200 V 30A חור מעבר TO-220AC
קטגוריה
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
40 µA @ 1200 V
אריזה
צינור
קיבוליות @ Vr‏, F
10pF ב-400V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
1200 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220AC
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
30A
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.29 V @ 30 A