DSS16-01A
מק"ט מוצר של DigiKey
DSS16-01A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSS16-01A
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 16A TO220AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 16A חור מעבר TO-220AC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DSS16-01A דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 100 V
אריזה
צינור
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
TO-220AC
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
16A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
790 mV @ 15 A