IXFA10N80P
מק"ט מוצר של DigiKey
IXFA10N80P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFA10N80P
תיאור
MOSFET N-CH 800V 10A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 800 V 10A (Tc) 300W (Tc) הרכבה משטחית TO-263AA (IXFA)
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5.5‏ ב-mA‏2.5‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
40 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2050 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
300W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
800 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263AA (IXFA)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V