IXFA130N10T2
מק"ט מוצר של DigiKey
238-IXFA130N10T2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFA130N10T2
תיאור
MOSFET N-CH 100V 130A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 130A (Tc) 360W (Tc) הרכבה משטחית TO-263AA (IXFA)
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
130 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
6600 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
360W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263AA (IXFA)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V