IXFH12N90P
מק"ט מוצר של DigiKey
IXFH12N90P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFH12N90P
תיאור
MOSFET N-CH 900V 12A TO247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 900 V 12A (Tc) 380W (Tc) חור מעבר ‎TO-247AD (IXFH)‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏6.5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
56 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3080 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
380W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
900 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247AD (IXFH)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V