IXFH15N100Q3
מק"ט מוצר של DigiKey
238-IXFH15N100Q3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFH15N100Q3
תיאור
MOSFET N-CH 1000V 15A TO247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 37
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 1000 V 15A (Tc) 690W (Tc) חור מעבר ‎TO-247AD (IXFH)‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏6.5‏ ב-mA‏4‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
64 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3250 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
690W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1000 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247AD (IXFH)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V