IXFH30N85X
מק"ט מוצר של DigiKey
IXFH30N85X-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFH30N85X
תיאור
MOSFET N-CH 850V 30A TO247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 850 V 30A (Tc) 695W (Tc) חור מעבר ‎TO-247 (IXTH)‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5.5‏ ב-mA‏2.5‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
68 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2460 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
695W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
850 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 (IXTH)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V