IXFK44N50P
מק"ט מוצר של DigiKey
238-IXFK44N50P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFK44N50P
תיאור
MOSFET N-CH 500V 44A TO264AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 500 V 44A (Tc) 658W (Tc) חור מעבר ‎TO-264AA (IXFK)‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-mA‏4‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
98 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5440 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
658W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
500 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-264AA (IXFK)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V