IXFP38N30X3
מק"ט מוצר של DigiKey
IXFP38N30X3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFP38N30X3
תיאור
MOSFET N-CH 300V 38A TO220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 300 V 38A (Tc) 240W (Tc) חור מעבר ‎TO-220-3
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
35 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2240 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
240W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
300 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V