IXFR15N100Q3
מק"ט מוצר של DigiKey
IXFR15N100Q3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFR15N100Q3
תיאור
MOSFET N-CH 1000V 10A ISOPLUS247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 46
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 1000 V 10A (Tc) 400W (Tc) חור מעבר ‎ISOPLUS247™‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏6.5‏ ב-mA‏4‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
64 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3250 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
400W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1000 V
מארז ההתקן של הספק
‎ISOPLUS247™‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V