IXFR230N20T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Vishay Siliconix
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת N 200 V 156A (Tc) 600W (Tc) חור מעבר ‎ISOPLUS247™‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IXFR230N20T
מק"ט מוצר של DigiKey
IXFR230N20T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFR230N20T
תיאור
MOSFET N-CH 200V 156A ISOPLUS247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-mA‏8‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
378 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
28000 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
600W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
מארז ההתקן של הספק
‎ISOPLUS247™‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V