IXTA102N15T
מק"ט מוצר של DigiKey
IXTA102N15T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTA102N15T
תיאור
MOSFET N-CH 150V 102A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 150 V 102A (Tc) 455W (Tc) הרכבה משטחית ‎TO-263AA‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
87 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5220 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
455W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
150 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-263AA‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V