IXTA160N04T2
מק"ט מוצר של DigiKey
IXTA160N04T2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTA160N04T2
תיאור
MOSFET N-CH 40V 160A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 160A (Tc) 250W (Tc) הרכבה משטחית ‎TO-263AA‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
79 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4640 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
250W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-263AA‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V