IXTH5N100A פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
IXYS
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 28
STMicroelectronics
קיים במלאי: 210
קיים במלאי: 67
תעלת N 1000 V 5A (Tc) 180W (Tc) חור מעבר ‎TO-247 (IXTH)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IXTH5N100A
מק"ט מוצר של DigiKey
IXTH5N100A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTH5N100A
תיאור
MOSFET N-CH 1000V 5A TO247
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
130 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2600 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
180W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1000 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 (IXTH)‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V