IXTH80N20L
מק"ט מוצר של DigiKey
238-IXTH80N20L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTH80N20L
תיאור
MOSFET N-CH 200V 80A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 200 V 80A (Tc) 520W (Tc) חור מעבר ‎TO-247 (IXTH)‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
180 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
6160 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
520W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 (IXTH)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V