IXTH96N20P אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
STMicroelectronics
תעלת N 200 V 96A (Tc) 600W (Tc) חור מעבר ‎TO-247 (IXTH)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IXTH96N20P
מק"ט מוצר של DigiKey
IXTH96N20P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTH96N20P
תיאור
MOSFET N-CH 200V 96A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
145 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4800 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
600W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 (IXTH)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V