IXTP10P50P
מק"ט מוצר של DigiKey
238-IXTP10P50P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTP10P50P
תיאור
MOSFET P-CH 500V 10A TO220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 500 V 10A (Tc) 300W (Tc) חור מעבר ‎TO-220-3
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
50 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2840 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
300W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
500 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V