IXTP20N65X2M
מק"ט מוצר של DigiKey
238-IXTP20N65X2M-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTP20N65X2M
תיאור
MOSFET N-CH 650V 20A TO220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 650 V 20A (Tc) 36W (Tc) חור מעבר TO‏-220 לשונית מבודדת
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
27 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1450 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
36W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
650 V
מארז ההתקן של הספק
TO‏-220 לשונית מבודדת
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V