IXTP90N15T
מק"ט מוצר של DigiKey
IXTP90N15T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTP90N15T
תיאור
MOSFET N-CH 150V 90A TO220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 150 V 90A (Tc) 455W (Tc) חור מעבר ‎TO-220-3
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
80 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4100 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
455W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
150 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V