IXTT20P50P
IXTT20P50P
מק"ט מוצר של DigiKey
238-IXTT20P50P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTT20P50P
תיאור
MOSFET P-CH 500V 20A TO268
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 37
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 500 V 20A (Tc) 460W (Tc) הרכבה משטחית TO-268AA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IXTT20P50P דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
103 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5120 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
460W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
500 V
מארז ההתקן של הספק
TO-268AA
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V