IXXH60N65B4
מק"ט מוצר של DigiKey
IXXH60N65B4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXXH60N65B4
תיאור
IGBT PT 650V 116A TO-247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT PT 650 V 116 A 455 W חור מעבר TO-247AD (IXXH)
קטגוריה
אנרגיית מיתוג
3.13mJ (מופעל), 1.15mJ (מופסק)
יצרן
IXYS
סוג כניסה
סטנדרטי
סדרה
מטען שער
95 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
37ns/145ns
סטטוס החלק
פעיל
תנאי בדיקה
400V, 60A, 5Ohm, 15V
סוג IGBT
PT
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
650 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - קולט (Ic) (מקס')
116 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
זרם קולט בפולסים (Icm)
250 A
מארז ההתקן של הספק
TO-247AD (IXXH)
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2‏ ב-V‏15‏, A‏60‏
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
455 W