IXYH30N120C3D1
מק"ט מוצר של DigiKey
IXYH30N120C3D1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXYH30N120C3D1
תיאור
IGBT 1200V 66A TO-247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 42
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT 1200 V 66 A 416 W חור מעבר ‎TO-247 (IXTH)‎
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
IXYS
מטען שער
69 nC
סדרה
Td (on/off) @ 25°C
19ns/130ns
אריזה
צינור
תנאי בדיקה
600V, 30A, 10 Ohm, 15V
סטטוס החלק
פעיל
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
195 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
66 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
133 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏3.3‏ ב-V‏15‏, A‏30‏
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 (IXTH)‎
הספק - מקס'
416 W