IXYT25N250CHV
מק"ט מוצר של DigiKey
IXYT25N250CHV-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXYT25N250CHV
תיאור
IGBT 2500V 95A TO-268
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 69
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT 2500 V 95 A 937 W הרכבה משטחית TO-268
מטען שער
147 nC
סדרה
Td (on/off) @ 25°C
15ns/230ns
תנאי בדיקה
1250V, 25A, 5Ohm, 15V
סטטוס החלק
פעיל
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
34 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
2500 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
95 A
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם קולט בפולסים (Icm)
235 A
מארז‏ / תיבה
3‏-268‏-TO‏, PAK‏3‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AA‏268‏-TO‏
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏4‏ ב-V‏15‏, A‏25‏
מארז ההתקן של הספק
TO-268
הספק - מקס'
937 W