DX07BN24JA2R1300
מק"ט מוצר של DigiKey
670-3151-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
670-3151-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
670-3151-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DX07BN24JA2R1300
תיאור
USB TYPE C RECEPTACLE - ULTRA LO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)) שקע מחבר 24 Position שפת לוח, מיפתח; הרכבה-משטחית; חור מעבר, זווית ישרה
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
JAE Electronics
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C
סדרה
מספר היציאות
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A, 5A, 6.25A
סטטוס החלק
פעיל
מתח - נומינלי
48V