DX07S024JJ3R1300
מק"ט מוצר של DigiKey
670-2846-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
670-2846-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
670-2846-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DX07S024JJ3R1300
תיאור
CONN RCP USB3.1 TYPEC 24P SMD RA
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)) שקע מחבר 24 Position הרכבה משטחית, זווית ישרה; חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DX07S024JJ3R1300 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
Pick and Place
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A
מתח - נומינלי
48V