DX07S024WJ3R400 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | USB-C (USB Type-C) USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)) שקע מחבר 24 Position הרכבה משטחית, חור מעבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DX07S024WJ3R400 דגמים |
קטגוריה | סיומת לחם (Solder) |
יצרן JAE Electronics | מאפיינים מוביל לוח |
סדרה | טמפרטורת פעולה -30°C ~ 80°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מספר היציאות 1 |
סטטוס החלק פעיל | דירוג זרם (אמפר) 5A |
סוג מחבר USB-C (USB Type-C) | מתח - נומינלי 48V |