DX07W024JA2R1000
מק"ט מוצר של DigiKey
670-3102-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
670-3102-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
670-3102-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DX07W024JA2R1000
תיאור
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 2.0 שקע מחבר 24 Position שפת לוח, שטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DX07W024JA2R1000 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
הגנת חדירות
IPX8 - חסין מים
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A, 5A, 6.25A
מתח - נומינלי
48V