IL-AG5-22P-D3T2
מק"ט מוצר של DigiKey
670-2882-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IL-AG5-22P-D3T2
תיאור
CONN HEADER VERT 22POS 2.5MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 22 חיבורים 0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.331‏ אינץ' (8.40‏ מ"מ)
סדרה
אורך המגע - זקף
אריזה
בתפזורת
אורך מגע כולל
סטטוס החלק
פעיל
גובה הבידוד
סוג מחבר
צורת המגע
מרובע
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - חיבור
בדיל
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
בדיל
מספר המיקומים
חומר מגע
פליז
מספר השורות
2
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
ירוק
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)