MX23A26NF1
מק"ט מוצר של DigiKey
670-1686-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MX23A26NF1
תיאור
CONN HEADER R/A 26POS 2.5MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 26 חיבורים 0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MX23A26NF1 דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
מחזק סגר
יצרן
אורך המגע - זקף
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
בתפזורת
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
מספר המיקומים
מאפיינים
מוביל לוח
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מרווח שורות - בחיבור
הגנת חדירות
חסין מים
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
3A