MX84B028NF1
מק"ט מוצר של DigiKey
670-3145-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MX84B028NF1
תיאור
CONN HEADER R/A 28POS 2.2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 28 חיבורים 0.087‏ אינץ' (2.20‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
כבש (Ramp) נועל
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.303‏ אינץ' (7.70‏ מ"מ)
סדרה
אורך המגע - זקף
אריזה
צינור
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליסטרן סינדיוטאקטיק (SPS), ממולא זכוכית
מספר השורות
2
מאפיינים
אוגן הרכבה
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
3A