J32SMX-A-F-G-I-32M0
מק"ט מוצר של DigiKey
1908-J32SMX-A-F-G-I-32M0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1908-J32SMX-A-F-G-I-32M0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1908-J32SMX-A-F-G-I-32M0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
J32SMX-A-F-G-I-32M0
תיאור
CRYSTAL 32,0MHZ 12PF SMD
תיאור מפורט
32 MHz ±10ppm גבישים 12pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
12pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
32 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±10ppm