J49SML-F-G-G-K-25M0
מק"ט מוצר של DigiKey
1908-J49SML-F-G-G-K-25M0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1908-J49SML-F-G-G-K-25M0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1908-J49SML-F-G-G-K-25M0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
J49SML-F-G-G-K-25M0
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 18pF 30 Ohms HC-49/US
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
25 MHz
גודל / מידה
אורך 0.461‏ אינץ' x‏ רוחב 0.189‏ אינץ' (11.70 מ"מ x‏ 4.80‏ מ"מ)
יציבות התדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm