Q 0,032768-JTX310-7-20-T1-HMR-LF
מק"ט מוצר של DigiKey
1908-1325-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1908-1325-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1908-1325-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 7pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.5‏x‏3.2‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
7pF
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 kOhms