Q 16,0-JXS32-12-10/10-WA-LF
מק"ט מוצר של DigiKey
1908-1274-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1908-1274-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1908-1274-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q 16,0-JXS32-12-10/10-WA-LF
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±10ppm גבישים 12pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
גבישMHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
16 MHz
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
יציבות התדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
12pF